Вітаємо переможця ІІІ Форуму обдарованих учнів – Вікторію Попову!

6 червня  на базі ДПТНЗ «Сумського  центру професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг»  зібралися  юні   лідери  закладів  професійної  (професійно-технічної) освіти для участі  та презентації власних проєктів.

У заході брало участь  28  обдарованих здобувачів освіти та 23 лідери учнівського самоврядування.

Учасники ІІІ Форуму  представляли себе та заклад  у двох локаціях:

  • «Проєктні технології – найкращий шлях до успіху»
  • «Учнівське самоврядування в умовах сьогодення

Наші  дівчата:  Вікторія Попова  та  Інна Усенко ( 12 група)  за професією «Кухар, кондитер»  під  меседжем « Шлях до Перемоги»  достойно захищали  честь закладу.

Проєкт  Вікторії  Попової «Кулінарний антураж у моїй професії” виборов ІІІ призове місце серед учасників конкурсу.

Тож  вітаємо   Вікторію з перемогою!

Бажаємо їй  плідної творчої праці, цікавих інноваційних проєктів, інтелектуального зростання, відкриваючи в собі нові грані  таланту!

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x