На День відкритих дверей завітали випускники шкіл

Кажуть, що вибір професії – це друге народження людини. Щороку тисячі юнаків і дівчат вибирають свою дорогу в житті, визначають свою долю. Багато з випускників шкіл планують вступити до професійних училищ. І вони не помиляються, обравши робітниче ремесло. 

На День відкритих дверей завітали випускники шкіл, батьки. Директор Анатолій Троян ознайомив присутніх із училищем, особливостями здобуття професійної (професійно-технічної) освіти. Соціальні партнери зорієнтували на нові горизонти у морі професійного спрямування. Здобувачі освіти разом з майстрами виробничого навчання запросили відвідати майстер-класи.

Більше фото…

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x