З любов’ю в серці

Від початку російської агресії наші військові Збройних Сил України, ризикуючи життям, захищають країну і наш з вами спокій. Підтримати захисників і захисниць в цей тяжкий період – найголовніше завдання. 

З любов’ю в серці та теплом в душі, здобувачі освіти  групи № 15 за професією «Кухар», майстри виробничого навчання кухарської справи Гришанова Наталія, Дубограй Тетяна, Кулинич Людмила, Масенкова Світлана ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» напередодні Нового року у тісній співпраці з господинею фермерського господарства «Ферма ЕКО» Багатиренко Яриною подарували воїнам ЗСУ тепло родинного затишку. Зокрема, власноруч виліпили та випекли 700 запашних пиріжків з різноманітними начинками: гречка з лівером, гречка з м’ясом равлика та пасерованими овочами, яблуками, капустою. 

Стійка віра в Перемогу, вітання з святами, слова вдячності попрямували до наших незламних українців завдяки благодійному фонду «Волонтери Лебединщини».

Лариса Дубина, старший майстер

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x