Змагання з волейболу

У ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» стало уже доброю традицією проводити змагання з волейболу серед збірних команд навчальних груп І –ІV курсів. На волейбольному майданчику у спортзалі училища проходила цікава й безкомпромісна боротьба, адже всі команди прагнули виступити якнайкраще і здобути перемогу над своїми суперниками. Юнаки виявили справжній спортивний характер та жагу до перемоги.

За підсумками змагань І місце виборола команда групи № 14 за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів категорії «С», ІІ місце у турнірній таблиці здобули гравці групи № 31 за професією «Лісник, тракторист –машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2»), водій автотранспортних засобів категорії «С», ІІІ місце посіла команда групи № 21 за професією «Лісник, тракторист –машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2»), водій автотранспортних засобів категорії «С». Вітаємо переможців та бажаємо підкорити ще не одну вершину.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x