День студента – свято молодості та краси..

День студента одне з найвеселіших і улюблених свят молоді. У цей день організовуються студентські вечори, заходи і просто гуляння, які символізують собою молодість і свободу.

Нещодавно в актовій залі ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства»  відбувся святковий вечір, просвячений дню студента. Захід пройшов в рамках традиційного фестивалю учнівської творчості училища «Салют талантів». Цікаво та змістовно пройшов фестиваль, на якому вшановували наших учнів, а вони в свою чергу дарували хвилини задоволення  викладачам, майстрам виробничого навчання та своїм друзям.

Відкрив свято директор училища А.Г.Троян. Він привітав всіх присутніх зі святом молоді та побажав учням  училища бути завжди найкращими , найрозумнішими,  найкреативнішими та   по життю -переможцями.

Чудові ведучі  Ховратеко Світлана та Костянтин Руденко  з перших хвилин допомогли глядачам поринути в прекрасний світ юності та краси. А вальс у виконанні хореографічного колективу училища (керівник Ірина Усенко ), в нових, нещодавно придбаних  сценічних костюмах, був просто неперевершеним! Молодці! Дякуємо вам за прекрасні хвилини насолоди чудовим танком!

В заході також  взяли участь Катерина Кищик, Анжеліка Драган, Ілля  Пільгуй, Юлія Сердюченко, Тетяна Лисак, Марія Могильна, , Аліна Мустива, Інна Бабенко, Вадим Гайворонський , Бугайова Богдана та Катерина Дурицька.

Драматичний гурт «Майстри» (керівник Олена  Демиденко) продемонстрував на сцені гумористичні сценки та повеселив глядачів.   Вокальний гурт училища « Співограй»,( керівник Наталья Суховій), як завжди були найкращими.

Хай юність буде світлою, із мріями в душі,

З ентузіазмом й радістю ти по життю іди,

Студенте, привітаємо, хай в серці буде рай,

Навчайся з задоволенням, і цілей досягай!

Зі святом!

https://www.facebook.com/lebvpu/photos/pcb.746835485790049/746832115790386/?type=3&theater&ifg=1

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x