«Захисти себе від ВІЛ»

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом учні факультативу «Захисти себе від ВІЛ» продемонстрували, що вони за здоровий спосіб життя, у якому немає місця Віл-інфекції та СНІДу. Акція «Молодь проти СНІДу» у нашому навчальному закладі проводиться щорічно. Таким чином, учні намагаються привернути увагу молодого покоління до страшної хвороби СНІДу та сформувати толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Учасники факультативу виклали символічну стрічку, що свідчить про солідарність і підтримку хворих вірусом імунодефіциту. У кабінеті № 1 учнівська молодь мала нагоду переглянути слайд-шоу про хворобу СНІД та відеоматеріали про людей, які живуть з таким страшним діагнозом.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1672876892843512&set=pcb.3048716728489159&type=3&theater&ifg=1

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x