День захисника Вітчизни: свято, яке об’єднує

Цими днями, українці відзначили одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці. На цю дату припадають такі значущі для України свята, як День захисника України і День українського козацтва. Усі ці три свята тісно між собою пов’язані.
В ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» пройшов культурно-мистецький захід «Слава незламним захисникам».
Ведучі свята Вікторія Котляр , Костянтин Руденко та всі учасники свята з великим почуттям патріотизму та поваги до українських героїв, до їхнього життєвого подвигу формували уявлення учнів про обов’язок, мужність, героїз. Вони своєю майстерністю викликали почуття захоплення і гордості подвигами українських людей, здійсненними в роки війни і в мирний час, Героїв Небесної Сотні а також учасників операції
об’єднаних сил на сході нашої держави..
Після свята відбулася екскурсія до музею історії училища для учнів першого курсу. Екскурсоводи училищного музею Вікторія Котляр та Аліна Лоза цікаво та нахненно розповіли про створення та життєвий шлях нашого закладу.
Хвилиною мовчання було вшановано пам ять всіх героїв України, а особливо тих, хто загинув під час АТО та операції об єднаних сил. Два випускники училища віддали свої життя, захищаючі цілісність та незалежність нашої держави. Це Брисенко Богдан та Лобода Едуард.. Ми завжди будемо Вас пам ятати.

Героям країни,
Воїнам світла – Захисникам України,
Що мужньо боронять нас Від супостата,
Ні танком ні градом Вас не залякати.
Всім тим що життя
Не шкодують віддати –
Низький вам уклін, І велика подяка!

https://www.facebook.com/lebvpu/photos/pcb.723228928150705/723228328150765/?type=3&theater

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x