День цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки

Щоб навчити учнів діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня відбувся  День цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.
Вранці учнівський та педагогічний колектив  зібрались на лінійку, де було оголошено план проведення заходу в рамках місячника з охорони праці.

Проведена навчальна евакуація учасників освітнього процесу. Надані роз΄яснення інспекторами ДПРЧ №18 м. Лебедина щодо поведінки в надзичайних ситуаціях. Учні мали змогу відпрацювати практичні навички гасіння пожеж різних типів.

https://www.facebook.com/lebvpu/photos/a.612680585872207/612683352538597/?type=3&theater&ifg=1

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x