Гірчить Чорнобиль крізь роки

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок.

Минуло 33 роки від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу. Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам’ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу. Пам’ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.

Цій темі були  присвячені різноманітні заходи, які пройшли в Лебединськом вищому професійному училищі лісового господарства за наказом директора училища Трояна Анатолія Григоровича.

Концерт-реквієм  пройшов в стінах училищної бібліотеки.

Зі сцени звучали сумні рядки віршів учнів училища, які лунали на фоні демонстрації відео композиції. Ведучі заходу Вікторія Ставицька та Богдан Усик змогли донести присутнім спогади  про ті страшні події. Учасники драматичного колективу «Майстри» – (керівник Демиденко О.В)  – Кухаренко Денис, Руденко Костянтин, Лисак Тетяна, Бабенко Інна змогли чудово передати атмосферу в Чорнобилі перед аварією.

Родзинкою свята став виступ дитячого зразкового вокального ансамбля «Феєрія» Лебединського міського центру культури і дозвілля» та його  талановитого керівника Листопад О.В. Гучними оплесками присутні зустрічали всі виступи колективу. В їхньому виконанні прозвучали пісні  «Молитва», «На Чорнобиль журавлі летіли» та інші.

Також для учнів училища було  проведено віртуальну подорож “Чорнобиль – живий плач мертвої зони».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ть загиблих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

Нехай сьогоднішній день єднає усіх українців у належній шані та повазі до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та нашій спільній пам’яті про загиблих і померлих внаслідок техногенної катастрофи.

Саєнко І.М.

https://www.facebook.com/lebvpu/photos/pcb.612279122579020/612276395912626/?type=3&theater&ifg=1

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x