Як безпечно використовувати онлайн-платформи у навчанні: зустріч із кіберполіцією

Під час онлайн-навчання і учні, і вчителі активно використовують такі платформи як Zoom, Google Classroom, Google Meet або Mіcrosoft Teams для оптимізації роботи. Проте якщо не дотримуватися правил безпечного використання цих програм, можна натрапити на випадки несанкціонованого втручання у освітній процес як зловмисників, так і членів російських хакерських угрупувань. Такі випадки ускладнюють здобуття якісних знань, зривають процес навчання та унеможливлюють використання повного потенціалу онлайн-платформ.

6 вересня 2023 року о 14.00 на сторінці МОН у Facebook відбудеться трансляція зустрічі з фахівцями Департаменту кіберполіції Національної поліції України з питань безпечного використання онлайн-платформ в освітньому процесі.

А якщо ви стикаєтеся з хакерськими втручаннями під час навчання, необхідно звертатися до кіберполіції. Телефонуйте на гарячу лінію: 0 800 505 170, або заповнюйте електронну форму за посиланням.

Кіберполіціянти готові реагувати на усі інциденти, пов’язані з несанкціонованим утручанням в інформаційно-комунікаційні системи та мережі закладів освіти. Разом ми формуємо безпечний освітній простір!

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x