Онлайн-історико-краєзнавчу конференцію «Сумщина: від минулого до сьогодення»

26 жовтня 2022 року з метою залучення здобувачів освіти до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу, природи, історії та культури рідного краю проведена обласна онайн-історико-краєзнавча конференція «Сумщина: від минулого до сьогодення».

На пленарному засіданні свої наробки з історії рідного краю презентувала викладач історії Тетяна Дудник з теми: «Архітектура вказує на вічність». Актуальність обраної теми обумовлена необхідністю познайомитися з архітектурною спадщиною Лебединщини, щоб знати і розуміти, хто ми і де наше коріння,  з яких джерел проростає сучасна культура.

Матеріали були представлені у вигляді віртуальної екскурсії, яка включає в себе відвідування восьми об’єктів, які сприяють найбільш повному ознайомленню з архітектурними пам’ятками міста. Об’єкти розташовуються в такій послідовності:

  1. Міська управа
  2. Земська управа
  3. Гостинний двір (торгові ряди)
  4. Будинок колишнього Повітового училища
  5. Операційне відділення земської лікарні
  6. Воскресенська церква
  7. Вознесенська церква
  8. Миколаївська церква

Запрошуємо на віртуальну екскурсію, яка розміщена на платформі «ThingLink» у вигляді інтерактивного плакату.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x