Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – 2022

У День української писемності та мови разом із сотнями тисяч українців здобувачі освіти та педагогічний колектив ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства» долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності – 2022.

Текст диктанту «Твій дім», який читала народна артистка Ада Роговцева, наразі дуже актуальний. Авторка тексту – українська письменниця і режисерка Ірина Цілик, влучно підкреслила, що дім – це  «місце сили і пам’яті роду».

Сьогодні ми разом, щоб вкотре показати світові нашу єдність!

Ми всі віримо і точно знаємо, що наш Дім вистоїть,  Україна переможе!

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x