Професія «Кухар, кондитер» на сторінках художніх книг

«Професія «Кухар, кондитер» на сторінках художніх книг» під такою назвою проведений бібліотечний урок. Здобувачі освіти груп кухарської справи здійснили екскурс в історію виникнення професії, дізналися цікаві факти про приготування їжі та відомих шеф-кухарів України, були активними під час проведення інтерактивної гри «Страви козаків» та вікторини «Українські народні страви».

Бібліотекар Абрамова Аліна ознайомила присутніх з відеооглядом найкращих художніх книг українських та зарубіжних письменників з кулінарії, які дають можливість поринути в дивовижний світ кухарського мистецтва. Саме ці книги користуються шаленою популярністю, бо кулінарія – це не лише точна наука, де все зважено, вивірено та розраховано, а ще й історії, традиції, подорожі, пригоди, зустрічі з цікавими людьми і навіть любов.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x